Comunicare privind selectia ofertelor – achiziție pachet turistic EXCURSIE ȘCOLARĂ ”SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!”

INVITAȚIE DE PARTICIPARE – ACHIZIȚIE SERVICII – PACHET TURISTIC – EXCURSIE ȘCOLARĂ ”SĂ NE CUNOAȘTEM ȚARA!” – IULIE 2024

RELUARE PROCEDURĂ – ACHIZIȚIA DE PRESTĂRI SERVICII EDUCAȚIONALE

Proces verbal selecție oferte Achiziția de Servicii Educaționale

Contract de finanțare nr. F_PNRAS_1_2022_1449

Titlul proiectului „Școala este casa viitorului tău!”

INVITAȚIE DE PARTICIPARE – PRESTĂRI SERVICII EDUCAȚIONALE

COMUNICARE OFERTĂ CÂȘTIGATOARE – Achiziția de ARTICOLE DE BIROU

Invitație de participare – Achiziție de Articole de birou in cadrul PROIECTULUI PNRAS F_PNRAS_1_2022_1449 „ȘCOALA ESTE CASA VIITORULUI TĂU!

Comunicare oferta castigatoare ACHIZITIA ECHIPAMENTE DIGITALE si SOFTWARE-uri SPECIFICE

Clarificari suplimentare privind achizitia de ECHIPAMENTE DIGITALE

Activități proiecte

ACHIZITIE ECHIPAMENTE DIGITALE SI SOFTWARE-URI SPECIFICE in cadrul Proiectului PNRAS ” Scoala este casa viitorului tau!”

ANUNT CONCURS DE OCUPARE POST PLATA CU ORA – DISCIPLINA MATEMATICA

Tabel nominal cu elevii selectați pentru a participa la excursia școlară „Să ne cunoaștem țara!” din cadrul Proiectului PNRAS – „Școala este casa viitorului tău!” ce se va desfășura în perioada 04 – 06 Iulie 2023.

Procedura interna de selecție a elevilor din GT de intervenție care vor participa la EXCURSIA ȘCOLARĂ – „Să ne cunoaștem țara!”

Comunicare rezultate selectie oferte EXCURSIA SCOLARA – ” Sa ne cunoastem tara!”

Invitație de participare Excursie școlară “ Să ne cunoaștem țara!”

Cerere oferta Travel Romaia

Cerere oferta Prima Tours

Cerere oferta Ada Turism

Cerere oferta Paralela 45 Bucuresti